לקבלת ייעוץ
בנושא פלדנקרייז

חדשות ועדכונים

שיעור אישי מותאם לך

מה שרצית לדעת על שיעורים אישיים בשיטת פלדנקרייז

F.I  או  Functional  Integration 

פלדנקרייז אחד על אחד או שיעור אישי בסטודיו דורית דינור הוא הדרך הישירה ביותר להשגת תוצאות בשיטת פלדנקרייז.  השיעור מותאם באופן אישי לכל מתאמן בכל גיל - מתינוקות ועד לבני הגיל השלישי.
בשיעור אישי תלמדו לחוש את עצמכם באופן חדש, להרפות את המתחים, להתנועע בפחות מאמץ ואף להקל על הנשימה. בשיטת פלדנקרייז לא נוגעים במקום הכואב, אלא במקומות סמוכים, כדי לאפשר למקום הפגוע להירפא תוך כדי תנועה. הרעיון הוא לאפשר לתלמיד ללמוד לנוע ללא כאב, להפעיל את גופו ללא לחץ או מתח, ולרכז את תשומת הלב לשינויים ולתהליכים המתרחשים בגוף בעת העבודה. בשונה משיטות אחרות בהן רצף הפעולות נקבע מראש, כאן בכל רגע ורגע בוחר המורה את המשך התהליך לפי התגובה והמשוב שמתקבלים.
מטרת השיעור האישי היא לשפר את התפקוד הגופני, לגבש את המודעות אל הגוף ותחושותיו, להפעיל את הגוף בלי לפגוע בו, להרחיב את טווחי התנועה ואת איכותה, להגביר גמישות על ידי שיתוף כל הגוף בכל תנועה, לשפר את היכולת הפיזיולוגית ולמנוע כאב.
האימון מלווה במגע עדין של המטפל  ומוביל להקשבה מלאה.
בשיעור נבדקים דפוסי תנועה קיימים ובאמצעות מודעות ותרגול נבחרים דפוסים חדשים, מהנים וקלים יותר המרחיבים את יכולת הפעולה. באמצעות סדרה של תנועות עדינות ומדויקות תלמדו להרגיע שרירים מכווצים ומתוחים ולהפעיל רק את השרירים הנחוצים לכל פעולה,  וגם לכוון ולסנכרן את השלד.
ההתייחסות בשיטת פלדנקרייז היא אל הגוף היא כאל מערכת הוליסטית, שכל חלקיה (שלד, שרירים, עצבים ומוח) קשורים ופועלים בהרמוניה. את ההרמוניה הזאת אנו שואפים לשחזר ולשפר, למצוא פתרונות, להתגבר על בעיות אם ישנן כאלו, כדי לתפקד טוב יותר  וליהנות מהחיים.

לקביעת פגישת ייעוץ חינם או לקביעת מועד לשיעור פלדנקרייז אחד על אחד  לשיעור / אימון אישי, לפגישת ייעוץ ללא התחייבות, התקשרו עכשו.

למי זה מומלץ?

  • לאנשים הרוצים לפתח הקשבה מעמיקה יותר, מודעות עצמית, להתפתחות אישית, להעצים את חופש הבחירה, הגמישות  והתנועה.
  • לסובלים מהגבלות בתנועה וקשיים בחיי היום יום
  • לסובלים מכאבי גב ופריצת דיסק, כאבי פרקים
  • לאנשים עם לחץ וקשיי נשימה
  • לתינוקות והוריהם: בשיעורים מלמדים את ההורים כיצד לתקשר טוב יותר עם תינוקות בשנה הראשונה של החיים, מה אפשר לעשות איתם שהוא בבחינת לימוד להכיר את שלבי ההתפתחות וללוות את התינוקות על ידי גרייה של המערכות המתפתחות 
  • השיעורים מיועדים לאנשים המעוניינים לשפר את איכות חייהם ולשכלל את היכולות שלהם.

דע את עצמך. פלדנקרייז

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

קבוצות פלדנקרייז

מה שרצית לדעת על קבוצות בתל אביב

קלטות פלדנקרייז

קלטות לתרגל בבית

שיעור להשמעה

לסובב לעצמכם את הראש - שיעור בישיבה על כסא

סיבוב בשיטת פלדנקרייז

שיעור הדגמה להתנסות אישית

פלדנקרייז ונשימה

בשיטת פלדנקרייז תוכל ללמוד על תהליך הנשימה

פלדנקרייז באינטרנט

מגוון שיעורי פלדנקרייז און-ליין

מגזין פלדנקרייז

כתבות אישיות, חומר למחשבה, מן העיתונות

דע את עצמך. פלדנקרייז
לכל שאלה ולקבלת ייעוץ חינם

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם: