לקבלת ייעוץ
בנושא פלדנקרייז

חדשות ועדכונים

אנני ואננון

"אנני ואננון" מתאר מסע מופלא ורב תגליות של אח ואחות ענניים, שהחליטו יום אחד לרדת מהשמים ולנסות לחיות כילדים רגילים. במהלך שהותם על פני האדמה הם זוכים להכיר את ילדי חבורת ניתי – כולם בני משפחה אחת – ולהתחבר איתם.
הסקרנות והחברותיות המאפיינות את צמד העננים מאפשרות להם ולילדים לחוות חוויות מרגשות, שבצדן גם שיעורי חיים מרתקים וחשובים.

מהי  בעצם משפחה? מהו באמת תפקידם של הורים? ממה מורכב יומם של ילדים? מהי חברות ולמה היא כל כך חשובה?
התשובות על כל השאלות הללו מצויות באנני ואננון באופן חלקי, כשאת החלק החסר בתשובות מוזמן כל קורא ליצור מתוך עצמו.
שיא המפגש בין  העולמות – העולם הארצי והעולם השמימי – בחזרתם של אנני ואננון לביתם שבשמים, וברצונם לארח בו את ילדי החבורה.

אנני ואננון המאויר בידי דני קרמן הוא ספר שבו הפנטזיה והמציאות מתערבבים זה בזה, ומתחברים זה לזה באופן משכנע וסוחף ביותר. הספר מיועד לילדים מגיל 5 ומעלה.

לפרטים נוספים ורכישה 

 

 

 

אישה במראה

הספר "אישה במראה" הוא תיאור מסעהּ המופלא של אישה שבמשך שנים רבות חייתה בהתכחשות לגופה ולנפשה, עד שיום אחד נפתח בפניה שער אל לימודי שיטת פלדנקרייז. היא עוברת דרכו מבלי דעת כי חייה עומדים להשתנות. לאט לאט היא לומדת להכיר את איברי גופה, להתיידד איתם, להפעיל אותם בדרך חדשה. במקביל נסללת לה דרך להכיר את החומרים והכוחות המפעילים את נפשה, וגם את היסודות והסודות שנטמנו בה מאז היותה ילדה.

"אישה במראה" ייגע בכל נפש ובכל גוף. הוא שזור לכל אורכו תובנות אנוש מרתקות, המתוארות בדרך כתיבה סוחפת ומרגשת. הספר יעניק לכל מי שייכנס בשעריו את הניצוץ המדרבן להעז ולצאת למסע ייחודי, המבטיח שנזכה לחוות את חיי הנפש והגוף הנכונים והראויים לנו בלבד.

לפרטים נוספים ורכישה 

 

 

אישה במראה פרוס

 

 

דע את עצמך. פלדנקרייז

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

דע את עצמך. פלדנקרייז
לכל שאלה ולקבלת ייעוץ חינם

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם: