לקבלת ייעוץ
בנושא פלדנקרייז

חדשות ועדכונים

מכתבי המלצה ופירגון מכתבי המלצה ופירגון

מטופלים, תלמידים ומשתתפי הקבוצות כותבים

לא נלחמת בגוף

אני לומדת אצל דורית דינור כבר למעלה משנה ונהנית מאוד מהעבודה ומדורית שעובדת בעדינות, במקצוענות ובהרבה מאוד תבונה. אני ממליצה בחום על השיטה ועל דורית גם למי שסובל ממכאובים וגם למי שעדיין לא סובל ממכאובים - כדי שיעלה הסיכוי שגם לא יסבול בעתיד.   

אורה גבריאלי, תל אביב. מטפלת בשיטת הדמויות שבפנים, מחברת הספר: השד הנזירה והילד הקסום. 

הפסקתי לקחת כדורים


עברתי תקופה לא קלה של כאבי גב תחתון עם הקרנה לרגל שמאל, קיבלתי את כל הטיפולים הרפואיים האפשריים לפני ניתוח עד אשר הגעתי לשיעורים אישיים אצל דורית דינור  לטיפול בשיטת פלדנקרייז. אין לי כל ספק שהטיפול שקיבלתי מדורית, סייע לי באופן מוחשי להקלה בכאבי הגב והרגל. הטיפול נסך בי תחושה של רגיעה ושינוי צורת החיים, מקצב מהיר לקצב איטי ורגוע יותר, דבר שהיה חסר לי מאוד בחיי היום יום. העיקר הוא כי הפסקתי לקחת כדורים משככי כאבים, אין בהם צורך.
בתודה והערכה  י. פ.  בן 70, רחובות  27.12.06.

לא יכולתי לשרוך את נעלי

עם גוף כואב וכבד הגעתי לשיעורי פלדנקרייז. גופי היה מסורבל וכואב וסבלתי מכאבי רגלים וגב תחתון בלי יכולת תפקוד מינימלי. בקושי יכולתי לשרוך את נעלי. שיטת פלדנקרייז לימדה אותי כיצד כדאי לי לקום ולשבת, כיצד להתכופף. בצעדים קטנים השתנו דברים. בעיקר למדתי  להיות עדינה עם עצמי בשיטה של "קצת ולאט" ,  "קצת ולאט". לאחר כשלושה חדשים בשיטת פלדנקרייז התחיל גופי להשתנות לאט לאט ולתפקד. תודתי לממציא שיטת פלדנקרייז ו-איך לא למורתי המצוינת, דורית דינור.
טובה ג. תל אביב 

להיות אדונית לגופי

מזה כשלוש שנים פעמיים בשבוע אני מגיעה לשיעורי פלדנקרייז בקבוצות בסטודיו הנעים של דורית. מתפתח אצלי רפרטואר שלם של אפשרויות תנועה אשר מרחיבה את אפשרויות הפעולה שלי מחשבתית ותנועתית. מוסיפה לי עוד מרחבים בתוך עצמי וגופי. השפה של פלדנקרייז באמצעות דורית הופכת להיות שלי. אני מבינה שאני אדונית לגופי , אני מכירה אותו בצורה הטובה ביותר.  צורת העבודה של דורית  מעודדת את התהליך הזה  כי הם בנויים כמו מעבדה כשהגוף של כל אחד הוא שדה מחקר ופעולה. אני ממליצה לכל אחד שהשיח עם עצמו יקר לו  לבוא ולהתנסות בצורת העבודה בסטודיו פלדנקרייז של דורית.
דינה הופמן - אמנית ומרצה לאמנות במכללת לוינסקי.  להמלצה אישית, מספר הטלפון ינתן למעוניינים.

מסע לעבר איכות חיים

באתי לשיעורי  קבוצות פלדנקרייז עם חשש רב האם זהו הפתרון לכאבי הגב הממושכים שלי. הופתעתי לגלות  כי מדובר בגישה מדהימה שמחברת אותי אל גופי ומחדדת את ההקשבה שלי אפילו במהלך השינה,לצרכים של גופי ולניסיונות האיתות שלו לגרום לי להתנהל אחרת. גילית שמדובר בגישה שנותנת לי מקום נרחב להשפיע בתהליך הטיפולי ובמסע שלי לעבר איכות חיים טובה יותר.
שירלי ר. רקדנית.

אני מקשיבה לשאלות

אני נעזרת בשיטת פלדנקרייז כבר שנים רבות כדי להקל על כאבי. אני אוהבת את התרגות בשיטה שעוזר לי להתחבר לגופי ולגלות עובדות חדשות כל הזמן. כיום שיטת פלדנקרייז היא חלק חשוב מחיי. אני מקשיבה לשאלות שאת, דורית שואלת והן עוזרות לי לשים לב לעצמי. תמשיכי ליהנות ממה שאת עושה ולעזור לאחרים.
שלך באהבה , דבי.

דע את עצמך. פלדנקרייז

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

על השיטה

מה שרצית לדעת על השיטה ואיך תוכלי להיעזר בה לשיפור חייך

שיטת פלדנקרייז בארץ

יישום שיטת פלדנקרייז בארץ

ספרות מקצועית

ספרים, מאמרים ומקורות נוספים על שיטת פלדנקרייז

דע את עצמך. פלדנקרייז
לכל שאלה ולקבלת ייעוץ חינם

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם: