לקבלת ייעוץ
בנושא פלדנקרייז

חדשות ועדכונים

כושר גופני

שיטת פלדנקרייז לשיפור כושר גופני

אנו שומעים יותר ויותר על נזקים שנגרמים למתאמנים בחדרי כושר. רבים מהמתאמנים סובלים משרירים תפוסים, מכאבי גב, שחיקת סחוסים במפרקים, פגיעה בחוליות, כאבי ראש, עייפות ועוד. 
ניתן להתבונן על כושר כעל יותר  מאשר פעילות גופנית מאומצת. הגוף שלנו מתפקד יותר מאשר כמכונה. כושר הוא גם היכולת לעשות פעולות מורכבות, (להתכופף, להסתובב, לשלב ביניהם) לעשות מהר וגם לאט, לתזמן  כמה דברים ביחד, לשמור על שיווי משקל בפעילויות מסובכות, לפתור בעיות בעצמכם, למצוא מה נוח לכם, לגלות את דרכי הפעולה היעילות ביותר ולא להפעיל מאמצים לשוא.
כושר נתפס  לעיתים כפעולה פיזית מאומצת של הגוף, פעולה מכאנית לעיתים, כיכולת להתגבר על כאבים, לשפר את כוח הסבל .
דעו כי הכושר נמצא גם בגוף  אך בעיקר במוח, במודעות לעצמכם, בהקשבה ליכולת שלכם ובהיכרות עם הגבולות של פעילותכם.  כושר מורחב כזה מהווה תוספת לכל פעילות גופנית נמרצת ויכול לשפר את התפקוד שלכם.
לא חייבים לסבול כדי להיכנס לכושר.
גם אם אתם רגילים לחשוב על סבל ומאמץ כהכרחיים לחיזוק הכושר הגופני -בשיטת פלדנקרייז תגלו שאפשר להיות בכושר ולשפר גמישות גם בלי מאמץ ובלי זיעה.
גם אם אתם רוצים להתאמן או נמצאים במסגרת אימונים בחדר כושר, מומלץ להשתתף במקביל בשיעורי פלדנקרייז כדי למנוע פגיעה בגוף, להכיר את היכולות ולשכלל אותן, במטרה לעשות כושר בהנאה ולמזער נזקים עתידיים.

בואו לגלות את דרכי הפעולה היעילות ביותר המונעות הפעלת מאמצים גופניים לשווא, אך מחזקות ומאריכות את השרירים. הכושר נמצא גם בגו

דורית דינור - סטודיו לפלדנקרייז הוא המקום שלכם להתכונן לחדר כושר וללוות את בניית הכושר על ידי הקשבה לגוף ושליטה בשרירים (הארכה וקיצור). גם בדרך לחדר כושר, גם תוך כדי אימונים בחדר כושר, מומלץ להשתתף בשיעורי פלדנקרייז כדי להקשיב לגוף, להכיר את היכולות ולשכלל אותן, במטרה לעשות כושר בהנאה לשמור על הגוף, ללמוד אותו ואת אופני הפעולה שלו.

בסטודיו דורית דינור תלמדו כיצד להתכונן לכושר ואף לשפר את הכושר הגופני בשיטת  פלדנקרייז,  על ידי הקשבה לגוף  ושליטה בשרירים.

דע את עצמך. פלדנקרייז

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

חונכות והדרכה

מורה לפלדנקרייז? הגיע הזמן להתחיל לעבוד

פלדנקרייז וכאבים

הכאב יכול להיות תחילתה של דרך חדשה

פלדנקרייז לנשים

מידע על שיטת פלדנקרייז והתאמתה לנשים

פלדנקרייז לגברים

כל מה שרצית לדעת על פלדנקרייז לגברים

פלדנקרייז לתינוקות

קראו על שיטת שלהב המבוססת על שיטת פלדנקרייז לליווי התפתחותי לתינוקות

פלדנקרייז בגיל 50+

מה שרצית לדעת על שיטת פלדנקרייז בגיל חמישים פלוס ובגיל השלישי

פלדנקרייז ושיקום

שיקום באמצעות שיטת פלדנקרייז הוא הזדמנות לדרך חדשה של שיפור מתמיד ולמידה

פלדנקרייז לזוגות

לגעת ולדעת זו את זה

פלדנקרייז לספורטאים

איך ניתן לשפר ביצועים בספורט

דע את עצמך. פלדנקרייז
לכל שאלה ולקבלת ייעוץ חינם

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם: