לקבלת ייעוץ
בנושא פלדנקרייז

חדשות ועדכונים

פלדנקרייז לנשים

מידע על שיטת פלדנקרייז והתאמתה לנשים

פלדנקייז לנשיםאם את לחוצה, אם העבודה תובענית, אם חיי המשפחה דורשים ממך פעילות פיזית עם הילדים ועבודת הבית לא נגמרת, אם את מתאמנת בחדר כושר, יוצאת לרקוד ולבלות, מטיילת, עוסקת בספורט מאומץ או רק עולה במדרגות כל יום, סוחבת את הקניות מהסופרמרקט, מרימה ידיים לסדר את השיער,  כדאי למנוע שחיקה, כאבים  ופגיעות שעלולות לגרום לך בעיות גופניות בעתיד הקרוב והרחוק.  גם אם את מחפשת עבודה או לומדת מקצוע וצריכה להתרכז, או יושבים שעות רבות ליד מחשב או בהרצאות, בנהיגה, באמנות ועוד...

אם מצבים אלה מוכרים לך - שיטת פלדנקרייז יכולה לעזור.

שיטת פלדנקרייז לנשים מגבירה את היצירתיות והחושניות. את מוזמנת לגלות את גופך מחדש. לשפר יציבה ולחזור לכושר, למנוע כאבי שרירים ולהעצים את הריכוז והערנות. בואי כדי להרגיש טוב היום, להקשיב לעצמך ולהירגע. בואי כדי לנוע בקלות ובהנאה בבית ועם המשפחה, להגביר תפוקה בעבודה ולייעל את התנועה בחדר כושר, לשפר את היציבה, הגמישות והקואורדינציה, לשפר את ההנאה ואיכות החיים, לשמור ולהכין את הגוף לשנים הבאות. ניתן למנוע רבות מן הבעיות הפיזיולוגיות שאת מכירה אולי מהוריך. למשל: מניעת בעיות של שחיקת מפרקים וסחוסים, כאבי גב ופרקים, בעיות יציבה ושיווי משקל.  שמרי על הגוף והכיני אותו לעתיד.

איך זה עובד? במהלך השיעור נשאלות שאלות כדי לבדוק דפוסי תנועה קיימים [מודעות עצמית] ובאמצעות מודעות ותרגול נבחרים דפוסים חדשים, מהנים וקלים יותר המרחיבים את יכולת הפעולה והגמישות [יצירתיות]. יישום השיטה נעשה בחיי יומיום: השיעורים בנויים סביב פעולות גופניות שימושיות וניתנים ליישום בחיים יום יום.

פלדנקרייז בקבוצות  (במועדים קבועים מראש) או פלדנקרייז אחד על אחד  (בתיאום אישי במועדים גמישים) מתקיימות בסטודיו דורית דינור במועדים נוחים.  קראי עוד על פלדנקרייז לנשים בהריון ואחרי לידה.

לפגישת ייעוץ חינם והתקשרות    

דע את עצמך. פלדנקרייז

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

חונכות והדרכה

מורה לפלדנקרייז? הגיע הזמן להתחיל לעבוד

פלדנקרייז וכאבים

הכאב יכול להיות תחילתה של דרך חדשה

פלדנקרייז לגברים

כל מה שרצית לדעת על פלדנקרייז לגברים

פלדנקרייז לתינוקות

קראו על שיטת שלהב המבוססת על שיטת פלדנקרייז לליווי התפתחותי לתינוקות

פלדנקרייז בגיל 50+

מה שרצית לדעת על שיטת פלדנקרייז בגיל חמישים פלוס ובגיל השלישי

פלדנקרייז ושיקום

שיקום באמצעות שיטת פלדנקרייז הוא הזדמנות לדרך חדשה של שיפור מתמיד ולמידה

פלדנקרייז לזוגות

לגעת ולדעת זו את זה

פלדנקרייז לספורטאים

איך ניתן לשפר ביצועים בספורט

פלדנקרייז וכושר

שיטת פלדנקרייז לשיפור כושר גופני

דע את עצמך. פלדנקרייז
לכל שאלה ולקבלת ייעוץ חינם

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם: